Director Tehnic

În prezent „Velmart” și „Green Hills” este un lanț de supermarketuri de talie mondială, cu o echipă de peste 1000 de specialiști puternici și creativi.
Fiecare angajat al companiei noastre complementare aduce contribuția sa la crearea unei experiențe pozitive pentru clienții noștri.
Invităm profesioniști puternici în compania noastră

Oferim:

  • Oportunitate pentru creșterea carierei;
  • Oportunitate pentru dezvoltare profesională
  • Salariu stabil și achitat la timp;
  • Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00

Cerinţe:

  • Studii superioare, de profil tehnic;
  • Cunoştinţe aprofundate și experiență relevantă în domeniu;
  • Capacitatea de operare PC;
  • Inițiativă și orientare spre rezultat
  • Responsabilitate, Onestitate

Responsabilităţi:

  • Realizarea proiectelor tehnice;
  • Organizarea pregătirii documentelor necesare pentru încheierea contractelor de furnizare a serviciilor
  • Elaborarea de planuri de investitii si achizitii tehnologice care sa conduca la atingerea dezideratelor de rentabilitate economica si competeitivitate pe piata a organizatiei;
  • Asigurarea coordonarii activitatii departamentului de productie cu obiectivele organizationale si cu activitatea celorlalte departamente
  • Urmarirea si asigurarea respectarii regimului tehnologic al fiecarei instalatii, a realizarii la termen si de buna calitate a lucrarilor de reparatii si revizii a instalatiilor si utilajelor;
  • Urmarirea si asigurarea incadrarii in consumurile specifice stabilite la energie si combustibili;
  • Monitorizarea și asigurarea conformității cu regimul tehnologic al fiecărei instalații, actualitatea și calitatea reparațiilor și lucrărilor capitale ale instalațiilor și echipamentelor;
    Te aşteptăm în echipa noastră!

Email:  project@ghm.md
Telefon: 079702982

Alte anunturi publicate de aceasta companie