Director Reprezentanță Ungheni

Cerințe
- studii superioare economice;
- experiență în domeniul creditării sau în domeniul bancar;
- abilitatăți de leadership;
- abilități de vînzare și negociere;
- capacitate de organizare și control;
- cunoașterea PC și 1C;
- cunoașterea limbii române și ruse.

Responsabilități:
- vînzarea și promovarea activă a produselor Companiei;
- întocmirea dosarelor de creditare;
- asigurarea deservirii calitative a clienților;
- planificarea și raportarea activității;
- propunerea și adaptarea strategiilor în vederea extinderii și diversificării portofoliului de clienți;
- motivarea și coordonarea angajaților din subordine;
- identificarea și dezvoltarea aptitudinilor celor cu care lucrezi.

Oferta companiei:

  • Vei descoperi opurtunități de dezvoltare a carierei;
  • Vei participa la traininguri, conferințe de dezvoltare a abilităților profesionale;
  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Vei primi un salariu motivant + bonusuri lunare (sistem transparent de bonusare);
  • Fidelitatea zilelor oficiale libere;
  • Oficiu modern în orașul Ungheni, complet echipat cu toate utilitățile;
  • Mediu de muncă favorabil, prietenos și sănătos;
  • Program de lucru: luni-vineri, în baza orarului - 9:00-18:00.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: hr@mikrokapital.md

Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care corespund cerințelor sus-enumerate.

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin