Director Regional

Timac Agro East SRL - parte a grupului Roullier.
Este o companie specializată în nutriția vegetală, oferind soluții nutriționale eficiente adaptate la problematicile solului, plantelor, condițiilor meteo, fermierilor etc. și îngrășăminte cu specificități nutriționale unice, patentate la nivel european și omologate la nivel național.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Studii superioare, finalizate cu diploma de licență - obligatoriu;
  • Bune abilități de comunicare și prezentare;
  • Minim 3 ani experienţă în vânzări;
  • Experiență de management de vânzări a unei echipe de minim 3-5 angajați;
  • Cunoştinţe de utilizare a calculatorului (MS Office);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Limba Engleză nivel avansat.

CERINȚE:

  • Urmărește realizarea obiectivului de vânzări din regiunea alocată;
  • Analizează tendințele pieței și propune obiective de vânzări și strategii conforme cu potențialul zonei;
  • Crează o rețea de distribuitori adecvată gamei de produse;
  • Elaborează/implementează programe de măsurare a satisfacției clienților, propune măsuri de îmbunătățire;
  • Stabilește obiectivele și sarcinile angajaților din subordine și prioritățile în executarea acestor sarcini;
  • Încurajează dezvoltarea profesională a angajaților din subordine și le oferă acestora coaching și feed-back în îndeplinirea obiectivelor agreate.

SE OFERĂ:

  • Salariu atractiv;
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei în cadrul unui grup internațional.

E-mail: officemd@ro.timacagro.com
Telefon: 00 22 99 78 70 / 076037732

Alte anunțuri publicate de aceasta companie