Director Marketing (rețea de magazine)

Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Genul de activitate:
Producerea și comerțul mezelurilor și a produselor din carne.

Rolul postului:
Planificarea și coordonarea strategiilor de marketing, în vederea dezvoltarea imaginii companiei și creșterii profitului.

Responsabilități:
• Elaborarea și implimentarea planurilor și strategiilor de marketing
• Efectuarea cercetărilor și a analizei de piață
• Monitorizarea continuă a evoluției propriului brand, dar și a competitorilor
• Implimentarea campaniilor de marketing
• Propunerea și organizarea evenimentelor de promovare
• Colaborarea cu agenții media și de creație
• Identificarea noilor oportunițăți de dezvoltare a afacerii.

Cerințe:
• Studii superioare (Economie/Marketing)
• Experiență minim 3 ani într-o poziție similară
• Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză
• Cunoșterea programelor de creare și redactare a conținutului vizual
• Creativitate, inițiativă, atitudine deschisă și pozitivă
• Abilități excelente de exprimare verbală și scrisă.

Beneficii:
• Activitate într-o companie stabilă și în continuă dezvoltare
• Proiecte interesante și putere decizională
• Traininguri de dezvoltare profesională, achitate de către companie
• Echipă profesionistă și prietenoasă
• Salariu competitiv, alimentație gratuită și alte beneficii ce contribuie la satisfacția angajaților.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la hr@dad.md

E-mail: hr@dad.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie