Director de Producție / Менеджер по производству

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Vino să fii Directorul nostru de Producție, la combinatul de carne (Bulboaca, Anenii Noi) / Приглашаем на работу Менеджерa по производству на завод (Бульбоака, Новые Анены)

Ai abilități de lider? Îți dorești un job activ și responsabil? Te așteptăm în echipa noastră!

Oferim:
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Posibilitatea de a lucra și a vedea rezultatele muncii depuse;
  • Pachet social deplin;
  • Ofertă salarială atractivă și adecvată, conform așteptărilor și performanței candidatului selectat.
Cerințe:
  • Studii superioare în ingineria alimentară;
  • Responsabilitate, disciplină, receptivitate. Persoana sociabilă și descurcăreață;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Este binevenită practica în domeniu.
Responsabilități:
  • Planificarea activității de producție în secțiile de fabricație în funcție de planul de producție stabilit, pentru a asigura realizarea integrală a indicatorilor cantiativi și calitativi stabiliți.
  • Organizarea și controlul activității de menținere și dezvoltare a capacităților de producție, coordonarea și folosirea corectă și eficientă a fondurilor de investiții.
  • Ordonarea și asigurarea desfășurării ritmice a procesului de producție, urmărind realizarea producției în conformitate cu planul cerut de vânzări.
  • Conducerea procesului de asigurare a calității în activitatea de producție, conform procedurilor și standardelor existente.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@customagic.md

Обладаете ли вы лидерскими качествами? Хотите активную и ответственную работу? Приглашаем в нашу команду!

Мы предлагаем:
  • Возможности для личного и профессионального развития;
  • Возможность работать и видеть результаты представленной работы;
  • Полный социальный пакет;
  • Привлекательное и адекватное предложение заработной платы, соответствующее ожиданиям и результатам работы выбранного кандидата.
Требования:
  • Высшее образование в области пищевой промышленности;
  • Ответственность, дисциплинированность, восприимчивость.
  • Общительный и находчивый человек;
  • Навык работы в команде;
  • Практика в сфере приветствуется.
Обязанности:
  • Планирование производственной деятельности в производственных участках согласно установленному производственному плану, с целью обеспечения полной реализации установленных количественных и качественных показателей.
  • Организация и контроль деятельности по поддержанию и развитию производственных мощностей, а также правильное и эффективное использование инвестиционных средств.
  • Oбеспечение ритмичного хода производственного процесса, обеспечение выполнения производства в соответствии с требуемым планом продаж.
  • Руководство процессом обеспечения качества в производственной деятельности в соответствии с существующими процедурами и стандартами.
Заинтересованным кандидатам предлагается отправить свое резюме на адрес электронной почты: hr@customagic.md

customagic-hr@mail.ru

Alte anunțuri publicate de aceasta companie