Director de filială Moldova

Angajăm:

Noi suntem:

Din 1998 și până în prezent, compania Coral Club este unul din liderii mondiali, pe piața producerii și distribuției produselor destinate modului sănătos de viață.
Compania se orientează la cele mai inovaționale metode de producere, bazate pe cele mai noi cercetări în domeniul sănătății, oferind produse de cea mai înaltă calitate, capabile să ofere organismului uman o nutriție completă și crearea unui mediu intern sănătos.

Sortimentația nostră se dezvoltă și extinde permanent, datorită cercetărilor științifice a celor mai buni experți și cercetători din întreaga lume.

La baza activității companiei stă dorința de a îmbunătăți calitatea vieții și grija față de sănătatea oamenilor. Iată  de ce prioritatea noastră este popularizarea modului sănătos de viață, începând cu cultura alimentației corecte și cintinuând cu o gândire pozitivă.

Tu ești:

Ca Director de filială vei fi responsbil de dezvoltarea vânzărilor în oficiile din Moldova, inclusiv de procesele de comunicare interne și experne.

Responsabilități:
• Coordonarea activității oficiilor de vânzări
• Crearea unor relații stabile cu clienții și relații de parteneriat durabile cu distribuitorii. Cunoașterea caracteristicilor fiecărui distribuitor și contribuirea la creșterea competitivității lor.
• Interacționarea cu distribuitorii, depistarea și analizarea necesităților lor, dezvoltarea vânzărilor prin crearea de condiții prielnice (prezentări de produse, promoții, etc).
• Buna cunoaștere o pieței regionale și căilor de dezvoltare.
• Susținerea, organizarea și participarea la evenimente, informarea distribuitorilor.
• Ajutor la perfectarea actelor în conformitate cu legislația și normele locale.
• Controlul fluxurilor financiare  (de exemplu: scanarea conturilor, interacțiunea cu furnizorii, depistarea încălcărilor, alinierea cu furnizorii a pachetelor de documente, gestionarea registrelor de documente, etc.).
• Suport în perfectarea actelor pentru HR (colectarea, scanarea și trimiterea cererilor de concediu, evidența timpului de lucru, certificatelor de boală, etc.).

Calificări:
Independență la decizii, orientare la client;
Un bun administrator și capacitatea de a lucra în regim multi-task;
Atent, amabil, un bun negociator;
Cunoașterea limbilor română, rusă. Cunoașterea limbii engleze va fi un avantaj.

Experiență:
Cel puțin 3 ani de experiență similară, în poziții de conducere a echipelor, preferențial în companii internaționale.

Ce oferim:

  • O oportunitate unică de a face parte din business-ul nostru și de ați dezvolta cariera într-un mediu internațional și motivant.
    • Mediu de lucru internațional
    • Pachet salarial flexibil și motivant
    • Discount la produsele Coral Club
    • Programul nostru este de Luni până Vineri 09:00 – 18:00
    • Echipa noastră este tânără, mereu dornică să ajute și orientată spre dezvoltarea abilităților și creearea de conexiuni cu oameni noi.

Contacte: +37378550777; i.mitric@coral-club.com

E-mail: i.mitric@coral-club.com
Telefon: +37378550777

Alte anunturi publicate de aceasta companie