Director Comercial

COMPANIA TA NOUA

Compania noastră activează pe piața Republicii Moldova de peste 10 ani. Avem in portofoliul nostru peste 200 de clienti. Suntem o echipă de profesioniști care investesc constant în formarea și dezvoltarea angajaților. Acum suntem in cautarea Directorului Comercial in echipa noastra.

RESPONSABILITĂȚILE FUNCȚIONALE

  • Reprezintarea companiei în relaţiile protocolare cu furnizorii, clienţii şi alte organizaţii cu impact real/potenţial asupra rezultatelor companie
  • Planificarea bugetului companiei, aprobarea şi optimizarea necesara
  • Planificarea și implementarea măsurilor de cercetare de piață, mediu concurențial, promovarea serviciilor companiei
  • Elaborarea și formarea rapoartelor privind vânzările și profitul din vânzări
  • Coordonarea elaborării unei strategii de marketing
  • Participarea la elaborarea bugetului companiei împreună cu directorul financiar și executiv
  • Implementarea și monitorizarea indicatorilor financiari și economici

VOM FI BUCUROȘI SĂ VĂ VEDEM ÎN ECHIPA NOASTRĂ DACĂ

  • Ai abilitati de vinzare, înțelegi principiile vânzărilor corporative și cu amănuntul
  • Cunosti fluent limba română / rusă
  • Ai experiență în realizarea prezentării pentru clienți
  • Ai abilități analitice și autoorganizare înaltă
  • Singur oferi metode pentru rezolvarea problemelor și depășirea obstacolelor
  • Esti capabil să-și transmiti punctul de vedere interlocutorului într-o manieră motivată

DE CE TREBUIE SĂ TRIMITEȚI CV-UL

  • Angajare oficială din 1 zi!
  • Zi de lucru normalizată: Luni-Vineri
  • Salariu oficial

ȘI ASTA NU E TOT

  • Birou Modern si confortabil
  • Biblioteca cu literatură de afaceri cu cele mai recente inovații de la editori

CUM SĂ DEVII PARTE DINTR-O ECHIPĂ

  • Trimite CV-ul la hr@pfbc.md
  • Managerul nostru de resurse umane vă va contacta și va efectua un interviu telefonic cu dvs.
  • Interviu cu HR
  • În continuare, vom organiza un interviu în birou cu șeful companiei-pe baza rezultatelor cărora se va lua o decizie finala.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să sunați: 060 687 733.
Nu vă rușinați - așteptăm CV-ul dvs.!

*Prin trimiterea CV - ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către PfB Collection.

E-mail: hr@pfbc.md

Tel.: 060 687 733
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin