Director Comercial

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

COMPANIA TA NOUA

Compania noastră activează pe piața Republicii Moldova de peste 10 ani. Avem in portofoliul nostru peste 200 de clienti. Suntem o echipă de profesioniști care investesc constant în formarea și dezvoltarea angajaților. Acum suntem in cautarea Directorului Comercial in echipa noastra.

RESPONSABILITĂȚILE FUNCȚIONALE

  • Reprezintarea companiei în relaţiile protocolare cu furnizorii, clienţii şi alte organizaţii cu impact real/potenţial asupra rezultatelor companie
  • Planificarea bugetului companiei, aprobarea şi optimizarea necesara
  • Planificarea și implementarea măsurilor de cercetare de piață, mediu concurențial, promovarea serviciilor companiei
  • Elaborarea și formarea rapoartelor privind vânzările și profitul din vânzări
  • Coordonarea elaborării unei strategii de marketing
  • Participarea la elaborarea bugetului companiei împreună cu directorul financiar și executiv
  • Implementarea și monitorizarea indicatorilor financiari și economici

VOM FI BUCUROȘI SĂ VĂ VEDEM ÎN ECHIPA NOASTRĂ DACĂ

  • Ai abilitati de vinzare, înțelegi principiile vânzărilor corporative și cu amănuntul
  • Cunosti fluent limba română / rusă
  • Ai experiență în realizarea prezentării pentru clienți
  • Ai abilități analitice și autoorganizare înaltă
  • Singur oferi metode pentru rezolvarea problemelor și depășirea obstacolelor
  • Esti capabil să-și transmiti punctul de vedere interlocutorului într-o manieră motivată

DE CE TREBUIE SĂ TRIMITEȚI CV-UL

  • Angajare oficială din 1 zi!
  • Zi de lucru normalizată: Luni-Vineri
  • Salariu oficial (de la 30 000 lei)

ȘI ASTA NU E TOT

  • Birou Modern si confortabil
  • Biblioteca cu literatură de afaceri cu cele mai recente inovații de la editori

CUM SĂ DEVII PARTE DINTR-O ECHIPĂ

  • Trimite CV-ul la info@hr-solutions.md
  • Managerul nostru de resurse umane vă va contacta și va efectua un interviu telefonic cu dvs.
  • Interviu cu HR
  • În continuare, vom organiza un interviu în birou cu șeful companiei-pe baza rezultatelor cărora se va lua o decizie finala.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să sunați: 060 687 733.
Nu vă rușinați - așteptăm CV-ul dvs.!
*Prin trimiterea CV - ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către HR Solutions.

Email: info@hr-solutions.md

Телефон: 060 687 733

Alte anunturi publicate de aceasta companie