Director Clienţi Corporate Departamentul Clienți Corporativi

anunta concurs pentru ocuparea postului:

Vei beneficia de:
⦁ Program individual de formare profesională şi dezvoltare a carierei
⦁ Salariu atractiv + bonus de performanță
⦁ Mediu de lucru dinamic şi inovativ
⦁ Oficiul chiar în centrul oraşului

⦁ Colegi cu spirit de echipă şi proactivi

Vei avea următoarele responsabilităţi:
⦁ Atragerea clienților noi şi menținerea relațiilor cu clienţii existenţi
⦁ Vizitarea în teritoriu a clienților
⦁ Examinarea cererilor de solicitare a produselor expuse şi care nu sunt expuse riscului de credit, inclusiv perfectarea şi prezentarea spre examinare/aprobare a materialelor aferente dosarului clientului

⦁ Verificarea corespunderii condițiilor contractuale cu deciziile/ hotărârile  privind încheierea tranzacțiilor.

Eşti candidatul potrivit dacă ai:
⦁ Experiență în domeniul creditării persoanelor juridice cel puţin 1 an
⦁ Studii în domeniul economic
⦁ Cunoaşterea legislaţiei, actelor normative şi altor documente, ce ţin de produse expuse riscului de credit
⦁ Cunoașterea limbii române şi limbii ruse obligatoriu, cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj
⦁ Abilități de vânzare şi negociere
⦁ Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
⦁ Abilităţi de analiză, comunicare şi lucru în echipă

Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:
e-mail: recrutare@micb.md
contactează-ne la  022576935 sau 079484979

Alte anunturi publicate de aceasta companie