Director adjunct rețele farmaceutice /Заместитель руководителя аптечной сети

ÎCS «Farmina» SRL находится в поиске кандидата на должность:

Cerințe:

  • studii superioare în medicină sau farmaceutice;
  • cunoaștințe de legislație privind activitatea farmaceutică;
  • abilități de organizare și planificare (capacitatea de organizare atât a activității proprii, cât și a personalului aflat în subordine, repartizarea optimă a atribuţiilor, care să asigure o utilizare maximă a capacităţilor profesionale şi intelectuale ale persoanelor responsabile);
  • capacitatea de a lua decizii independent și de a-și asuma responsabilități;
  • cunoștințe excelente de MS Office (Word, Excel), 1C;
  • Permis de conducere categoria B și experiență de conducere.

Obligațiuni:

  • managementul operațional al rețelei de farmacii;
  • dezvoltarea rețelei. Implementarea activităților privind deschidera de noi farmacii;
  • planificarea, organizarea și monitorizarea îndeplinirii planului de vânzări în farmacii;
  • selectarea, dezvoltarea, motivarea și evaluarea personalului. Supervizarea nemijlocită a șefilor de farmacii.

Oferim:

  • lucru într-o companie farmaceutică stabilă, în dezvoltare continuă;
  • oportunitatea de сreștere profesională și avansare în carieră;
  • salariu avantajos.

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: hr@farmina.md, cu specificarea postului pentru care candidează.

Требования:

  • Высшее фармацевтическое или медицинское образование.
  • Знание законодательной базы, регламентирующей фармацевтическую деятельность.
  • Наличие навыков организации и планирования (способность организовывать и координировать как свою деятельность, так и деятельность подчиненного персонала, расставлять приоритеты, адекватно используя и распределяя необходимые ресурсы).
  • Развитые коммуникативные навыки и организаторские способности.
  • Способность принимать самостоятельные решения и нести за них ответственность.
  • Знание и практический опыт работы в MS Office (Word, Excel), 1С.
  • Наличие водительских прав категории В и опыта вождения.

Обязанности:

  • Операционное управление аптечной сетью.
  • Развитие сети. Осуществление мероприятий по открытию новых аптек.
  • Планирование, организация и контроль выполнения планов продаж по аптекам.
  • Подбор, развитие, мотивация и оценка персонала. Непосредственное управление руководителями аптек.

Условия:

  • Работа в стабильной, активно развивающейся фармацевтической компании.
  • Возможность профессионального и карьерного развития.
  • Достойная заработная плата.

Просим кандидатов, соответствующих всем выше перечисленным требованиям, выслать резюме на e-mail: hr@farmina.md с указанием должности, на которую претендуете.

078747445
E-mail: hr@farmina.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide