Compania „Orhei – Vit” SRL anunta concurs in vederea suplinirii functiei de:

Director adjunct companie de producere

Responsabilitatile principale:
- asigura functionalitatea si starea tehnica a obiectelor imobiliare, ce aparţin companiei;
- stabileste planul de reparatii si organizeaza echipele de constructori;
- intocmeste devizele de cheltuieli pentru lucrarile de constructii si mentenanta;
- selecteaza obiecte imobiliare pentru proiectele comerciale noi si de investitii;
- executa demararea, derularea, finalizarea proiectelor de investitii/mentenanta a obiectelor imobiliare;
- supervizeaza şi controleaza riguros externalizarea activitatii de proiectare;
- supervizeaza procesele de proiectare si executie, elaborarea si implementarea solutiilor tehnice pentru cladirile din patrimponiul companiei.

Studii, competenţe, abilitati:
- Experienta într-o pozitie similara minimum - 3 ani;
- Studii superioare tehnice (ingineresti, constructie);
- Flexibil, creative, abilitatea de a lucra cu dead-line-urile
- Posedarea capacitații de planificare (capacitatea de a-si organiza si coordona activitatea, de a pune priorităţi, utilizînd şi repartizînd adecvat resursele necesare);
- Creativitate, comunicabilitate, orientare spre rezultatul final.

Oferim:
- angajare oficială;
- pachet social deplin;
- salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com

E-mail: hr@orhei-vit.com

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie