Digital Marketing Specialist / SMM

Ești în căutarea unui job interesant și dinamic? Agenția de comunicare PRoimagine își mărește echipa!

Căutăm un specialist Digital Marketing/SMM talentat și creativ, pasionat de marketingul digital și social media, pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu stimulant, unde poți pune în practică ideile tale inovatoare și să contribui la dezvoltarea strategică a clienților noștri, atunci te așteptăm să aplici la această poziție.

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de social media și marketing digital pentru clienții noștri, în concordanță cu obiectivele și publicul țintă;
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru platformele de social media (Facebook, Instagram, Youtube, Tik Tok, LinkedIn etc.);
  • Monitorizarea și analiza rezultatelor campaniilor de social media și marketing digital, identificarea oportunităților de optimizare și îmbunătățire a performanțelor;
  • Crearea și gestionarea campaniilor de publicitate online, inclusiv reclame plătite pe social media și Google AdWords;
  • Interacțiunea cu comunitățile online și gestionarea comunicării prin intermediul canalelor de social media;
  • Monitorizarea tendințelor în domeniul social media și marketingului digital și aplicarea celor mai bune practici în strategiile noastre.
Cerințe:
  • Experiență anterioară de minim 2 ani în gestionarea campaniilor de social media și marketing digital;
  • Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de social media și instrumentelor de analiză;
  • Abilități avansate de comunicare și redactare, cu atenție la detalii;
  • Cunoștințe despre tendințele actuale în domeniul marketingului digital și social media;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona proiecte multiple simultan;
  • Cunoașterea limbilor: română și engleză (cunoașterea limbii ruse constituie un avantaj);
  • Certificările relevante în domeniul marketingului digital sau social media reprezintă un plus.

Dacă te consideri o persoană creativă, proactivă și orientată către rezultate, cu o pasiune pentru marketingul digital și social media, te așteptăm să aplici la această poziție. Oferim un mediu de lucru plin de provocări și oportunități de dezvoltare profesională, alături de o echipă dedicată și prietenoasă.

Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și să discutăm despre potențiala ta contribuție la succesul nostru comun.

Despre PROIMAGINE

  • companie de comunicare creativă full-service, fondată în decembrie 2010, care asigură managementul proiectului de comunicare de la A la Z – de la propunerea conceptului creativ, pâna la implementarea propriu-zisă, măsurarea eficienței proiectului de comunicare și raportare
  • agenția de comunicare din țară cu cea mai largă gamă de servicii: comunicare și relații cu mass-media, coordonarea și organizarea evenimentelor de la A la Z, consultări marketing, strategii pentru comunicări corporative, comunicări interne, CSR, servicii digital și social media, training-uri în comunicare, management în situații de criză.

 Dacă vrei să ai un job dinamic și interactiv, așteptăm CV-ul tău la info@proimagine.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide