Manager de relații cu clienții

Angajăm:

Compania noastră se ocupă cu producerea de panouri SIP, precum și construcția de case SIP, (este o tehnologie canadiană de construcție a caselor calde). Angajăm permanent, ziua de muncă completă, pe teritoriul angajatorului: Designer Tehnic - AutoCAD/ SketchUp Specialist: munca constă în modelarea caselor SIP cu puține etaje.

Cerințe:

  • cunoașterea uneia sau mai multor programe de proiectare de bază;
  • cunoașterea programelor de birou MS Office;
  • comunicativitate și rezistență la stres;
  • Dorința și capacitatea de a învăța.

Responsabilități:

  • comunicarea cu potențialii clienți;
  • modelarea schițelor de case SIP;
  • pregătirea estimărilor și calculelor materialelor.

Garantăm:

  • salariu decent;
  • învățarea tehnologiilor și particularităților de construcție din panouri SIP;
  • oportunitatea de a trece la o un alt nivel de dezvoltare profesională și șansa de a câștiga o experiență unică.

Mai multe detalii despre compania noastră puteți găsi pe site-ul nostru: www.viknogradcostruct.md.

Îi rugăm pe cei interesați de această ofertă să ne trimită CV-ul cu o poză la adresa electronică: info@viknograd.md.
Număr de telefon: 0 60 20 11 02

E-mail: info@viknograd.md
0 60 20 11 02

Alte anunțuri publicate de această companie