Designer pentru proiectarea mobilei

Angajăm:

Descrierea postului:

Fabrica de mobilă ’’Crinela’’ angajează designer pentru proiectarea mobilei la comandă.
Candidatul ideal trebuie să aibă imaginație și simț artistic, dar și cunoștințe practice pentru a găsi soluții pentru proiectarea mobilierului la comandă.

Cerințe:
- studii superioare în domeniu;
- experiență în domeniu minim1 an;
- cunoașterea programelor de proiectare (3dsmax, autocad, sketchup);
- cunoașterea structurilor din lemn;
- cunostințe MS Office;
- portofolui personal;
- abilități de comunicare și negociere pentru rezultat final;

Responsabilități:
- comunicarea cu potențialii clienți;
- realizarea de masurări la locațiile clienților;
- identificarea exigențelor și cerințelor potențialilor clienți;
- realizarea proiectului în 3D,2D;
- realizarea ofertei financiare;
- realizarea proiectului de execuție și necesarului de materiale;
- comunicarea cu departamentul de producție;
- informarea clientului asupra stadiului lucrărilor;

Oferim:
- Salariu motivant;
- Pachet social;
- Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută;
- Avansarea in cariera si obtinerea unei bune experiente etc

Chisinau, str. Petricani 17
Tel/fix: 022 21 22 27
Mobil: 069135920

Site: www.crinela.md
Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: crinela133@yahoo.com , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.

E-mail: crinela133@yahoo.com
Telefon: 069135920
Web: www.crinela.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie