Designer Graphic

Angajăm

Suntem în căutare de un nou membru în echipa noastră. Ne dorim o persoană activă, pozitivă, cu inițiativă, onestă și conștiincioasă. Dacă ai aceste calități, atunci scrie-ne chiar acum!

Responsabilități:
- Crearea conceptelor creative pentru campaniile de promovare;
- Elaborarea și editarea machetelor grafice pentru materiale digitale;
- Elaborare concepte creative pentru brandurile noi ale companiei;
- Elaborare machete pentru site-urile companiei.

Așteptările noastre:
- Experiență dovedită de lucru cu programele de grafică vizuală Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw - Abordare creativă a sarcinilor, bun gust și originalitate la realizarea lucrărilor;
- Entuziasm și profesionalism în dezvoltarea proiectelor, comunicare și respectarea deadline-urilor.

Ne-ar plăcea:

- Să fii responsabil/ă și să respecți deadline-urile;
- Să generezi idei;
- Să fii deschis/ă spre noi provocări;
- Să ai dorință de a contribui la dezvoltarea proiectelor noi;
- Să poți să-ți optimizezi timpul.

Condiții de muncă:
- Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Ismail, Sectorul Centru;
- Colectiv prietenos;
- Pachet social deplin;
- Telefonie corporativă;
- Echipă pozitivă și entuziastă;
- Salariu negociabil conform competențelor;
- Acces la biblioteca noastră;
- Instruire continuă (training, informații, seminare)

***Cunoștințele și experiența în alte domenii, precum fotografie/ editare foto, copywriting, SMM, content manager wordpress sunt binevenite!

ORAR DE LUCRU: de luni până vineri ora: 09.00 - 18.00,
pauza de masă: o oră + pauze de odihnă incluse în orar.

TRIMITE CV-ul la adresa electronică hr@tonerden.com

E-mail: hr@tonerden.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie