Designer - Consultant în salon de mobilă

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
• Cunoașterea gamei de produse și servicii oferite de companie;
• Înțelegerea nevoilor clientului și oferirea de soluții funcționale, estetice, adaptate bugetului clientului;
• Proiectarea mobilierului ( mobilă de bucătărie și dulapuri) în programe specializate oferite de fabrică, ( asigurăm instruirea în lucrul cu softul de proiectare);
• Deplasare la clienți pentru măsurători (pentru mobila de bucătărie și dulapuri);
• Gestionează lucrul cu proprii clienții, până la montaj și darea în primire către client.

Cerințe:
• Abilități de comunicare în relația cu clienții și colegii;
• Studii finalizate în Design Interior,( prezintă un avantaj);
• Experiență în proiectare de mobilier, de la măsurari pînă la randare;
• Experiență în vânzări consultative;
• Cunoșterea și vorbirea fluentă a limbilor româna și rusă;
• Abilități tehnice (măsurători, viziune în spațiu);
• Pasiune pentru vânzari și design-ul interior;
• Abilități de organizare și negociere;
• Persoana organizată, comunicabilă, cu mult bun-gust și atenție la detalii;

Oferta:
• Activitatea în cadrul celui mai nou și de top showroom de mobilă italiană din Chisinau;
• Un salariu fix + % din vânzări + bonusuri de performanță la atingerea targetului de vânzări;
• Participarea la evenimente din domeniu (expoziții internationale, traininguri in cadrul fabricilor partenere);
• Angajare oficială + pachet social;
• Activitate într-o echipă tânară și prietenoasă;
• Posibilități de dezvoltare personală și profesională.

Program de lucru:

  • Luni – Vineri: 09:00 – 18:00 / 10:00 – 19:00;
  • Sîmbătă – 09:00 – 17:00 ( o dată la 2 săptămâni);

Cei interesați pot transmite CV-ul la adresa de email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 022-202986/060422844

E-mail: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 022-202986 / 060422844

Alte anunturi publicate de aceasta companie