Angajăm:

Depozitar

Suntem o companie care deține magazine de încălțăminte și accesorii, care are motivația să devină Lider pe piața de profil din R. Moldova în următorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Rețea Națională de magazine care va oferi încălțăminte online și offline la cel mai bun preț de pe piața de profil și cel mai bun Raport Calitate-Preț.

Descrierea postului:
  • Recepție marfă, descărcarea, încărcarea și aranjarea mărfii în depozitul central;
  • Recepția și pregătirea defectelor pentru furnizor, conform facturii de retur întocmită de achiziții;
  • Pregătirea mărfii pentru magazine conform listei întocmite de operator;
  • Verificarea și pregătirea minusurilor depistate la magazin.
Cerințe:
  • tânăr și energic;
  • responsabil și serios;
  • experiența de lucru în domeniu reprezintă un avantaj.
Oferim:
  • loc de muncă stabil;
  • salariu motivant;
  • angajare oficială.
Adresa: or.Durlești, stația Terminus, troleibuz nr.1.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa hr.retailshoes@gmail.com
Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie