Depozitar (Chișinău, Rîșcani)

LC Waikiki reprezintă o companie de vânzare cu amănuntul de modă, cu o cifră de afaceri de 3 miliarde de dolari.
Astăzi, LC Waikiki tranzacționează în peste 1200 de magazine din 53 de țări, cu filosofia companiei potrivit căreia „Toți merită să se îmbrace bine”.
LC Waikiki își propune să fie unul dintre cele 3 cele mai de succes mărci de îmbrăcăminte gata fabricate în Europa până în 2023.

Beneficii:

  • O carieră cu oportunități constante de a învăța, de a crește și de a avea noi provocări
  • Comunicare deschisă, lucru în echipă și cultură corporativă puternică
  • Oportunitatea de a face parte din echipa care își propune să fie unul dintre cele 3 cele mai de succes mărci de îmbrăcăminte gata fabricate în Europa până în 2023

Responsabilități:

  • Preluarea mărfurilor sosite la magazin și alarmarea lor
  • Introducerea produselor în sistem
  • Modificarea etichetelor de preț la necesitate
  • Organizarea depozitului și menținerea acestuia în stare curată și organizată

Cerințe:

  • Diploma de bacalaureat, colegiu sau scoala profesionala
  • Disponibilitate de a lucra în ture și în weekend
  • Persoană muncitoare si responsabilă
  • Cunoștinte de operare PC

Dacă sunteți gata pentru o activitate dinamică si sunteți dornic(ă) sa Vă dezvoltați prin provocări, Vă așteptăm în echipa noastră! Echipa LC Waikiki alocă timp fiecărei aplicatii. Dacă profilul Dvs. este potrivit cerințelor noastre, Vă vom contacta pe e-mail sau telefon.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa:
HR-MOLDOVA@Lcwaikiki.com  și Anastasia.Balacan@Lcwaikiki.com.
(Vă rugăm să indicați postul vacant la care aplicați și orașul)

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide