Customer Support - Limba Germană - 11000 lei

Cu ocazia extinderii compania "Tell You" , invită în echipa sa:

Dacă sunteți persoană sîrguincioasă, responsabilă, atentă la detalii, dacă nu vă plictisesc activitățile ce se repetă, dacă vă doriți un lucru stabil cu perspective de creștere, atunci vă așteptăm în echipa noastră!

Angajăm customer support de limbă Germană.

Cerințe:

  • Experiență în muncă preferabil, dar poate fi și primul job;
  • Cunoașterea limbii Germane;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Rezistență la stres;
  • Interes față de activitatea de suport tehnic;
  • Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării.

Descrierea sarcinilor și atribuțiilor postului:

  • Identifică orice cerință particulara a clientului
  • Preia telefonic, informațiile furnizate de client
  • Înregistrează incidentele și cererile clienților în sistemul de gestionare a semnalărilor
  • Actualizează înregistrările cu detaliile tuturor acțiunilor întreprinse și cu noile informații obținute
  • Monitorizează semnalările transferate până la rezolvare, menținând comunicarea cu clientul și grupul responsabil de rezolvare
  • Asigură administrarea resurselor IT în conformitate cu standardardul de securitate impus de client

Calități personale:

  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție;
  • Comunicativitate;
  • Tendință spre dezvoltare.

Oferim:

  • Grafic de lucru- 8 ore/zi + 1h pauza de masă, 5 zile în săptămână;
  • Instruire gratuită în cadrul companiei și în afara ei;
  • Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  • Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  • Pachet competitiv de remunerare și beneficii;
  • Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Customer Support- Germană” la adresa electronică: tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: 373 69801423

E-mail: tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: +373 69801423

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide