Credit Risk Manager | Amigo Credit

Despre Companie:

"Amigo Credit" SRL este o companie noua pe piata microcreditelor, specializata in emiterea de sume mici in cel mai scurt timp posibil, cu un pachet minim de documente.

In activitatea noastra folosim in mod activ tehnologiile moderne, care faciliteaza in mod semnificativ acordarea imprumuturilor on-line, precum si de a primi banii pe contul tau bancar, fara a fi nevoie de a vizita biroul nostru sau alte institutii.

Scopul nostru este sa oferim ceea ce este necesar in cel mai scurt timp posibil.

"Amigo Credit" SRL ofera imprumuturi online la momentul potrivit!

Competentele necesare:
- Experienta de lucru in domeniul creditarii
- Abilitati manageriale si experienta de a conduce echipa
- Capacitatea de lucru in echipa, comunicare eficienta cu toate departamentele si de a lua decizii
- Studii superioare (economice sau contabile)
- Cunoasterea la un nivel avansat a limbilor romana si rusa
- Experienta cu baze de date, intocmirea rapoartelor, utilizator experimentat MS Excel
- Gindire analitica si abilitati de planificare
- Abilitati de comunicare si invatare rapida
- Responsabilitate, punctualitate si atentie la detalii

Responsabilitati principale:
- Monitorizarea procesului de analiza a cererilor de imprumut si a riscului creditar
- Planificarea şi raportarea activitatii creditare
- Optimizarea riscurilor creditare pentru companie
- Gestionarea si instruirea echipei din subordine
- Intocmirea rapoartelor necesare

Beneficii:
- Salariu motivant + bonusuri de performanta
- Oficiu in centrul orasului: Chisinau, bd. Dimitrie Cantemir, 5/4, V-Continental Business Center
- Pachet social integral
- Instruire din partea companiei
- Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala intr-un mediu de lucru placut si dinamic, alaturi de o echipa de succes

Daca crezi ca aceasta oportunitate este potrivita pentru tine, te rugam sa trimiti CV-ul partenerului nostru in recrutare hr@mantis.md   , iar ei te vor contacta pentru un interviu.

Iti multumim pentru interesul fata de oportunitatea noastra de cariera!

Email: hr@mantis.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin