Copywriter în limba germana (link-building)

Angajăm:

Despre noi:

CrowdoNet – startup lansat în 2018. La moment, suntem una din cele mai mari companii de SEO din Republica Moldova, specializîndu-ne în link building. Oferim link building de cea mai înaltă calitate și lucrăm cu SUA și tările Uniunii Europene.

Căutăm oameni care cunosc bine limba germana și au experiență în copywriting. Dacă credeți că faceți parte din această categorie, atunci contactați-ne sau trimiteți-ne CV-ul dvs.

Cerințe

Considerăm importante următoarele calități:
• Time management. Să puteți organiza timpul dvs;
• Perseverență;
• Abilitatea de a lucra în echipă;
• Dorința de a crește și dezvolta.

Cerințe obligatorii:
• Nivelul de germana de la C1 pînă la C2 după standardul CEFR;
• Experiență în copywriting (nu e obligatoriu);
• Experiența în linkbuilding e binevenită.

Responsabilități
• Scrierea textelor scurte (3-4 propoziții, 500-600 de simboluri) pe forumuri cu linkul site-ului clientului;
• Publicarea textelor scrise și punerea linkurilor în ele folosind conturi din baza noastră sau conturi create manual;
• Verificarea zilnică a textelor și indicarea textelor șterse de pe forumuri pentru manager.

Ce oferim:
• Grafic de lucru 5 pe 2 (luni-vineri);
• Salariu decent;
• Dispoziție bună :)

IMPORTANT: lucrăm doar prin Telegram (+37368390309), și prima sarcină va fi să ne găsiți acolo. Contactați-ne, indicînd poziția dorită și veți primi un test.

Telegram: 068390309
Web: https://Crowdo.net

Alte anunturi publicate de aceasta companie