Coordonator echipa de vânzări (Supervizor)

,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Responsabilitati:

  • Coordonarea echipei de agenți vînzări;
  • Raportarea performanțelor echipei la Managementul companiei;
  • Oferirea suportului și consultanței agenților din echipă;
  • Stabilirea și evaluarea indicatorilor de performanță a echipei;
  • Întocmirea și negocierea contractelor;
  • Vizita clienților existenți și potențiali.

Cerințe:

  • Studii medii speciale sau superioare;
  • Experiență în domeniul vînzărilor minim 1 an;
  • Experiență de coordonator al echipei de vînzări va reprezinta un avantaj;
  • Cunoasterea domeniului electro-tehnic;
  • Abilități de planificare, control și motivare;
  • Abilități manageriale, de comunicare și negociere;
  • Gândire analitică și strategică;
  • Viziune practică;
  • Operativitate, orientare către rezultat;
  • Competență în luarea deciziilor;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă,
  • Instruire și oportunități de promovare;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: hr@volta.md
tel/fax: 079996399

Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.

Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide