Content manager (URGENT)

Compania imobiliară ACCES IMOBIL îşi lărgeşte echipa de profesionişti. Anunţăm organizarea concursului pentru suplinirea postului vacant:

Responsabilităţi:
• Întocmirea şi administrarea conţinutului informaţional al site-ului companiei (limba română şi rusă);
• Elaborarea anunţurilor pentru site-urile de profil;
• Introducerea rapidă a rectificărilor necesare în conţinutul publicat;
• Selectarea, redactarea şi publicarea conţinutului informaţional şi comercial;
• Evidenţa obiectelor existente şi elaborarea bazei de date;
• Publicarea materialelor promoționale pe site-uri de socializare.

Cerinţe:
• Abilităţi de scriere ale textelor informative;
• Cunoştinţe avansate ale programelor de redactare grafică a imaginilor, cum ar fi Adobe Photoshop (constituie avantaj);
• Experienţă în administrarea site-lor (constituie avantaj);
• Cunoaşterea limbilor română şi rusă - nivel avansat;
• Capacitatea şi dorinţa de a învăţa lucruri noi şi de a urmări tendinţele din domeniul de activitate;
• Responsabilitate, punctualitate şi iniţiativă;
• Perseverenţă, atenţie și profesionalism;

Condiţii:
• Salariu competitiv;
• Birou modern situat  în centrul capitalei;
• Regim de lucru de luni până vineri - de la 09:00 până la 18:00 (cu pauză de masă - o oră), sâmbăta de la 10:00 până la 14:00;
• Instruire profesională continuă;
• Training-uri de specialitate;
• Echipă tânără, prietenoasă cu dorința de dezvoltare dinamică continuă.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit, în mod obligatoriu, de o fotografie) la adresa electronică: hr@accesimobil.md  cu specificarea postului pentru care aplică.
Vă mulţumim!

Alte anunturi publicate de aceasta companie