Content / Copywriter Manager

ASOCIAȚIA AGENȚIILOR de RECRUTARE este în căutare de :

Suntem în căutarea unui candidat ambițios, creativ și dornic să facă parte din echipa noastră de profesioniști pentru a participa la procesul de dezvoltare și publicare de conținut.

CERINȚE:
- Abilităţi de scriere a textelor informative;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Experiența în domeniu;
- Capacitatea şi dorinţa de a învăţa lucruri noi şi de a urmări tendinţele din domeniul de activitate;

RESPONSABILITĂȚI:
- Plasarea ofertelor pe site (crearea, redactarea conținutului și actualizarea informației pe site)
- Dezvoltarea textelor pe retelele de socializare;
- Coordonarea activitaților cu departamentul de marketing în vederea întreținerii contentului;

BENEFICII:
- Grafic de lucru: luni-vineri, de la 9-18.00;
- Salariu competitiv de la 7000-8000 lei;
- Pachet social deplin;
- Oficiu modern cu amplasarea în centrul orașului;
- Mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com  cu mențiunea poziției solicitate .
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNĂ ACUM!
Nr de contact: 079911110

E-mail: hr.asociatia@gmail.com
Telefon: 079911110

Alte anunturi publicate de aceasta companie