Contabil(ă)

Angajăm:

Contabil(ă)

Anunț de Angajare: Contabil

Despre Alionexagro:
Alionexagro este recunoscut în industria agricolă, specializat în procesarea și comercializarea unei game largi de produse agricole.
Locație: Municipiul Chișinău, comuna Stauceni, Soseaua Dubasarilor, nr. 14
Tipul postului: Full-time

Responsabilități:

  • Recepționarea și procesarea intrărilor de materiale, obiecte de inventar, mijloace fixe și servicii utilizând sistemul 1C.
  • Eliberarea facturilor pentru prestări servicii.
  • Îndeplinirea altor sarcini contabile specifice funcției.

Cerințe:

  • Absolvent de studii superioare în domeniul financiar sau contabil, cu o medie de absolvire peste 9.
  • Experiență de lucru într-o funcție similară constituie un avantaj.
  • Cunoștințe avansate de operare PC, inclusiv Microsoft Word și Excel.
  • Experiența cu sistemul 1C constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de organizare, planificare și gestionare eficientă a timpului.
  • Atenție sporită la detalii și precizie.
  • Capacitate de analiză și sinteză, gândire critică.
  • Competențe de comunicare eficientă și lucru în echipă.
  • Motivație pentru autodezvoltare și perfecționare continuă.

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stabil.
  • Contract de muncă pe termen lung.
  • Program de lucru flexibil de luni până vineri, între orele 09:00 și 17:30.
  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de competențele și experiența aduse.
  • Pachet social complet, inclusiv asigurări de sănătate.

Cum să aplicați:
Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat pe adresa de email: hr@alionexagro.com.

Alte anunțuri publicate de această companie