Contabil(ă)

Compania este în căutare de:

Contabil(ă)

OFICIUL LOCATIE sec.SCULEANCA !!!!!

Domeniile de activitatate: producere, comerț, import-export.

Cerinte:
- Studii superioare de profil;
- Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word)
- Experienţă în domeniu până la 1 an.
- Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C 8.1;
- Introducerea facturilor, a declarațiilor vamale și a casieriei.
- Casarea materialelor;
- Persoană dinamică, energică, responsabila.
- Înregistrarea operațiunilor contabile privind înregistrarea mărfurilor, materialelor și serviciilor, lucru cu documente primare.

Responsabilități:
- Asigurarea completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naționale;
- Cunoștințe generale bazele contabilității;
- Experiență în servicii de producere, comerț și import constituie un avantaj.

Noi oferim:
- Posibilitate de creștere în carieră;
- Prânz gratuit, ceai, cafea;
- Salariu competitiv, se discută la interviul de angajare.
- Conditii cofortabile de lucru.
- Posibilitatatea de a face parte dintr-o echipă tânără, unită de profesioniști;
- Locul de muncă Bariera Sculeni.

Așteptăm CV-ul la adresa de email: aura99905@mail.ru, potențialii candidați vor fi invitați la interviul pentru angajare.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie