Contabil(ă) Junior

HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of:

Responsabilități:

  • Participarea la efectuarea procedurilor lunare de închidere a bilanțului contabil;
  • Să aveți grijă de evidența contabilă primară;
  • Prelucrarea și gestionarea de informații contabile 1C;
  • Oferi informația necesară utilizatorilor interni;
  • Îndeplinirea instrucțiunilor de serviciu a conducătorului direct și a contabilului-șef.

Cerințe:

  • Studii superioare Economie/Contabilitate/Finanțe;
  • Cunoașterea legislației fiscale;
  • Experiență în contabilitate - avantaj;
  • Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1C);
  • Cunoașterea limbilor româna, rusa, engleza - avantaj;
  • Organizarea, atenția și flexibilitatea;

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant;
  • Perspective de creștere în carieră;
  • Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 9.00– 18:00);

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: tt90@search4staff.com sau pentru mai multe detalii apelați la nr. 069638007.

E-mail: tt90@search4staff.com
069638007

Alte anunțuri publicate de aceasta companie