Contabil

ÎM Farmaco SA, companie care activează pe piața Republicii Moldova în domeniul farmaceuticii, angajează:

Contabil

Cerințe:
- Studii superioare cu profil economic;
- Experiență cel puțin 1 (un) an de dorit;
- Cunoașterea limbilor română, rusă, constituie avantaj cunoașterea limbii engleze;
- Cunoașterea Windows (MS Word, MS Excel, Power Point), Internet Explorer, Outlook;
- Abilități de lucru cu documentația (întocmirea rapoartelor, notelor de serviciu, etc.);
- Cunoașterea legislației fiscale;
- Cunoștințe avansate privind gestionarea bazei de date 1C;
- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Abilități de comunicare;
- Responsabilitate;
- Abilități de învățare rapidă;

Responsabilități și atribuții:
- Emiterea facturilor fiscale și introducerea acestora în baza de date;
- Emiterea și evidența altor documente primare;
- Lucru cu clienții interni și externi ai companiei;

Compania oferă:
- Un salariu avantajos;
- Condiții bune de muncă;
- Acordarea pachetului social atractiv;
- Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional;

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la numarul 078884095 sau să transmită CV-ul la adresa electronică office.farmaco@gmail.com

E-mail: office.farmaco@gmail.com
Telefon: 078884095; 078884443

Alte anunțuri publicate de aceasta companie