Reteaua de farmacii "Felicia" anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de:

Contabil

Profil Canditat:

  • Studii superioare economice in domeniul contabilitatii
  • Experienţă în domeniul contabilitatii
  • Cunoştinţe temeinice de operare PC (1C, Excel)
  • Abilitatea de a căuta sinestătător informațiile necesare
  • Abilitatea de a lucra rapid într-un flux intens de informații
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate

Responsabilități:

  • Să asigure înregistrarea cronologică și sistematică, prelucrarea, publicarea și păstrarea informațiilor cu privire la tranzacțiile contabile
  • Prelucrarea documentelor primare
  • Evintența materialelor, foilor de parcurs
  • Evidența decontărilor cu furnizorii companiei
  • Evidența formularelor cu regim special

Noi oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Salariu motivant
  • Posibilitatea de creştere profesională
  • Pachet atractiv de beneficii

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 069566350 sau expediați CV-ul completând acest formular.

Alte anunturi publicate de aceasta companie