Contabil

”Acvilin-Grup” este distribuitorul principal al mărfurilor de larg consum și mobilierului de birou. Corporația activează cu succes pe piața Republicii Moldova, valorificînd experiența avansată a partenerilor din țară și din străinătate. Compania s-a afirmat ca fiind una sigură și demnă de încredere, colaborînd cu producători de renume mondial precum ”Philip Morris International”, ”Nestle”, ”Merx” și multe altele.

Contabil

CERINTE:
- studii superioare in domeniul economic,
- experienta de munca de cel putin 1 an;
- utilizator avansat de calculator, 1 C;
- atentie, constiinta, orientare spre realizare.

RESPONSABILITATILE FUNCTIEI:
- prelucrarea documentației primare (facturi fiscale, acte de achiziții ...)
- Evidența operațiunilor de casa;
- verificarea și procesarea rapoartelor materiale

CONDITII:
- Grafic de lucru luni-vineri 9:00-18:00, sectorul Riscani;

- Serviciu stabil intr-o companie stabila;
- Nivel ridicat de venit;
- Intreg pachetul social;
- Instruirea salariatilor in domeniul competentelor profesionale;
- Salariile regulate.

Daca sunteti interesati de oferta noastra si indepliniti cerintele enumerate mai sus, Va rugam sa trimiteti CV-ul Dvs. cu FOTOGRAFIE indicand in subiectul scrisorii denumirea locului vacant: hr@acvilin.md
Informatia suplimentara despre compania noastra o puteti afla de pe site-ul: www.acvilin.md

E-mail: hr@acvilin.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie