Contabil

Compania "Orbico MA" SRL, leader în domeniul distribuţie şi reţea logistică internaţională puternică! Scopul nostru este de a genera o creştere de lungă durată a afacerii, de a crea valoare partenerilor noştri de afaceri şi a brandurilor din portofoliu.

Compania anunţă postul vacant de:

Contabil

   Compania ORBICO oferă condiții de muncă moderne pentru o activitate productivă. Ne mândrim de oficiul în care ne desfășurăm activitățile: stilul industrial combinat cu elemente de decor ce conferă o atmosferă relaxată formează un mediu profesional confortabil și plăcut. Acces la spațiile și activitățile de recreere.

Vino sa fii partea echipei Orbico!

Vei beneficia de:
  • Salariu net competitiv + Pachet social complet;
  • Posibilitate de creștere în carieră și dezvoltare profesională;
  • Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase;
  • Transport de serviciu;
  • Tichete de masa;
  • Sala de sport (gratuit);
  • Biblioteca;
  • Fructe proaspete, ceai, cafea, patiserie la oficiu;
  • Participarea la evenimentele organizate de companie (evenimente, teambuilding-uri);
Responsabilităţi:
  • Evidența bunurilor materiale, a mijloacelor fixe, OMVSD;
  • Suport în operațiunile la închidere de an;
  • Evidența decontărilor cu clienţii / furnizorii companiei;
  • Contabilizarea operațiunilor de import;
  • Evidența operațiunilor de casa;
  • Evidența cheltuielilor pe subdiviziuni si centre de cost;
  • Gestionarea fluxului de numerar prin urmarirea tranzactiilor si revizuirea regulata a rapoartelor interne
Cerinţe:
  • Studii superioare in domeniu;
  • Experienta similara minim - 2 ani;
  • Cunoasterea programului 1C ver.8, Standardelor Nationale de Contabilitate;
  • Cunoașterea PC: Excel, Outlook, Word;
  • Abilitate de lucru cu cifre;
  • Prezenţă profesională;
  • Lucru eficient în echipă, setare priorități.
Vezi detalii despre companie www.orbico.md

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus expedieți CV-ul cu indicarea postului “Contabil” la                              e-mail: hr.moldova@orbico.com

Vor fi contactati doar candidatii selectati in baza CV-urilor.

Alte anunturi publicate de aceasta companie