Contabil

Compania Mobvaro-M angajeaza:

Contabil

Compania este în căutarea a 2 Contabili- domeniile de activitatate: serviicii transport, alimentație publică, comerț.

Cerinte:
- Studii superioare de profil, specializare impozitare și dări de seamă;
- Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word)
- Experienţă în domeniu pînă la 2 ani.
- Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C 8.1;
- Persoană dinamică, energică, responsabila.

Responsabilități:
- Asigurarea completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naționale;
- Cunoștințe generale bazele contabilității;
- Experiență în servicii comerț și import constituie un avantaj.
- Candidatul potrivit va fi selecatat în baza selecțiilor de cv-uri.

Noi oferim:
- Prinz gratuit;
- Salariu competitiv, se discută la interviul de angajare.
- Conditii moderne de lucru.
- Posibilitatatea de a face parte dintr-o echipă unită de profesioniști;
- Locul de muncă Bariera Sculeni;

Așteptăm CV-ul la adresa de email: mobvaro.cont.sef@mail.ru , potențialii candidați vor fi invitați la interviul pentru angajare.

Alte anunturi publicate de aceasta companie