Lucru stabil pentru cei ce pretuesc siguranta si relatiile calde in colectiv si care doresc sa-si puna in valoare experienta si abilitatile.

CasaMorosan – lider in vanzarea angro a rechizitelor pentru scoala si oficiu in R.Moldova, anunta concurs pentru ocuparea pozitiei de:

Contabil

Compania noastră vă oferă:

  • Posibilitate de crestere in cariera si experiență
  • Posibilitate de a munci într-o echipa tînara si motivată
  • Posibilitate de a se instrui si de a creste profesional
  • Pachet salarial stabil, bonusuri
  • Posibulitate de a influenta salariu cistigat

Veți avea următoarele responsabilități:

  • Crearea de rapoarte lunare si anuale pentru a identifica rezultatele, tendintele si previziunile financiare
  • Gestionarea fluxului de numerar prin urmarirea tranzactiilor si revizuirea regulata a rapoartelor interne
  • Stabilirea si implimentarea sistemelor de raportare financiara
  • Organizarea si pregatirea inventarierii anuale
  • Verificarea si urmarirea rulajelor si soldurilor lunare din balanta contabila
  • Intocmirea declaratiilor lunare/trimestriale/anuale, plati de impozite si taxe catre buget
  • Evidenta situatiei mijloacelor fixe, efectuarea inregistrarilor contabile legate de mijloace fixe
  • Elaborarea de bugete si planuri financiare pentru companie, in colaborare cu managementul de vanzari si marketing
  • Revizuirea periodica a tuturor planurilor financiare si a bugetelor, cu o atentie deosebita asupra vanzarilor si marjelor

Candidatul ideal:

  • Ai studii superioare economice
  • experienta într-un post similar, minim 2 ani
  • Ești o persoana atenta, organizata, responsabila
  • Ai cunostințe de legislatie in domeniul financiar- contabil
  • Cunostinte de operare pachet Microsoft Office (Excel, Word), softuri contabile, constituie avantaj cunoasterea programei 1C.

Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor.

Daca cautati un lucru stabil si visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, care iti ofera multiple oportunitati si unde iti poti pune in valoare cunostintele trimite CV-ul pe e-mail hr1@flo-master.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie