Angajăm:

Contabil

Suntem o companie ce activeaza in domeniul Comertului de Incaltaminte si Accesorii care isi propune sa devina Lider pe piata de profil din R. Moldova in urmatorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Retea Nationala de magazine in R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil si cel mai bun Raport Calitate-Pret.

Descrierea postului:

  • Evidenta financiara-fiscala a companiei;
  • Prelucrarea datelor pentru rapoartele statistice si financiare;
  • Calcularea salariului, evidenta decontarilor cu angajatii.

Cerințe:

  • Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara;
  • Cunostinte avansate de lucru in 1C;
  • Responsabilitate și organizare;

Oferim:

  • salariu motivant,
  • posibilitate de dezvoltare profesionala
  • angajare oficiala.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa hr.retailshoes@gmail.com

back forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie