Contabil-sef

Angajăm:

Se caută un contabil-șef pentru ținerea evidenței contabile a companiei Organic Protect SRL.

Responsabilităţi principale:
1. Buna organizare și control a evidenței contabile.
2. Evidența termenilor și planificarea plăților către furnizori.
3. Efectuarea transferurilor în LEI și valută.
4. Introducerea extraselor bancare.
5. Înregistrarea operațiunilor de import și de intrare a mărfurilor.
6. Întocmirea și prezentarea rapoartelor solicitate de către director.
7. Calculul amortizarii mijloacelor fixe.
8. Calculul și evidența salariului.
9. Evidența și controlul fluxului mijloacelor bănești în casieria magazinelor și întreprinderii.
10. Întocmirea și prezentarea rapoartelor financiare, fiscale, pregătirea pachetului de acte pentru prelungirea/acordarea creditelor, etc.

Noi oferim:
  • Salariu atractiv și achitat la timp, salariul se discută la interviu.
  • Număr de telefon corporativ.
  • Program de muncă: 5/7 de la 09:00 pînă la 18:00.
  • Oficiul situat în sectorul Centru.
  • Activitate interesantă și motivantă;
Cerinte:
• Studii superioare în contabilitate;
• Cunoştinţe aprofundate în domeniul evidenţei contabile;
• Cunostințe avansate PC (Microsoft Excel, programul contabil 1C);
• Abilităţi de analiză şi organizare.

E-mail: office@organic.md
Telefon: 060009001
Site: www.organic.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie