ANGAJAM :

Contabil Sef

Cerinţe

 - Studii economice, specialitatea Finanţe/Evidenţă contabilă;
- Experienţă de lucru în funcţie similară nu mai puţin de 2 ani;
- Cunoaşterea sistemului 1C;
- Cunoaşterea limbii române și ruse;
- Cunoaşterea standardelor naționale de contabilitate și a legislaţiei fiscale a RM .

Descrierea jobului:

- evidenta documentelor primare;
- evidenta intrarilor valorilor materiale ;
- recepționarea și verificarea documentelor contabile;
- alte sarcini specificate de contabil-sef.

Condiţii
- Fulltime oficiu se afla la Riscanovca ;
 - Orarul de lucru: de luni până vineri (09:00-18:00); zile de odihnă: sâmbăta şi duminica ;
 - Echipă profesionista ;
- Pachet social complet ;
 - Salariu motivant ;
- Lucru intr-un mediu placut ;
- Conexiune corporativă mobilă ;
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si tanara .

Rugam sa trimiteti CV-ul cu o poza la adresa de e-mail: bisarhr@mail.ru  ( bisar.md ) . P.S CV-urile în limba engleză nu vor fi acceptate se primesс CV doar în limba romană si rusa .

bisar.md
bisarhr@mail.ru

Inapoi Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie