Contabil-șef adjunct

Angajăm:

Oferim:

  • salariu motivant;
  • perspectiva de creștere profesională;
  • program de muncă: luni-vineri, 8:00-17:00 sau de la 09:00-18:00.
  • lucru într-o echipă tînără, dinamică și prietenoasă;
  • oficiu amplasat în sec. Botanica, Porțile Orașului.

Responsabilități:

  • Evidenta contabilitatii fiscale din organizatie.
  • organizarea corectă a evidenţei contabile în conformitate cu legislația în vigoare (import și comerț);
  • Formarea și raportarea contabilitatii fiscale în
    biroul fisc
  • Efectuarea tranzactiilor financiare pentru achizitie.
  • Pastrarea in siguranta a documentelor contabilitatii din organizatie;
  • - Controlul modificărilor legislației actuale.

Candidatul ideal:

  • cunoaște excelent standardele de contabilitate și legislația fiscală în vigoare;
  • are studii superioare economice;
  • deține o experiență de muncă min. 3 ani;
  • gîndire analitică și atenție sporită la detalii;
  • responsabil, corect și profesionist.

Candidații interesați pot trimite CV-ul cu indicarea funcției pentru care candidează la adresa: hrstraal@gmail.com

078 52 99 99

E-mail:  hrstraal@gmail.com
Telefon: +373 78 52 99 99

Alte anunțuri publicate de această companie