Contabil - șef

Angajăm:

Cerințe față de candidat:
• Studii superioare în domeniul contabilității/economie/finanțe.
• Experiență de muncă în acest post min.5 ani.
• Cunoașterea legislației contabile, a documentelor financiare normative.
• Cunoștințe în domeniu evidenței fiscale.
• Competențe de lucru cu PC – nivel avansat (Word, Excel, 1C).
• Posedarea limbilor română și rusă.

Responsabilități principale:
• Organizarea și asigurarea continuă a evidenței contabile a companiei.
• Urmărirea reflectării de către contabili a tuturor evenimentelor economice în registrele contabile și introducerea datelor în programa de contabilitate conform legislației în vigoare.
• Întocmirea dărilor de seamă fiscale și financiare, etc.
• Conduce și organizează activitățile Secției Contabilitate.

Compania oferă:
• Condiții foatre bune de lucru;
• Întreg pachet social;
• Salariu motivat.

Expediați CV-ul la adresa electronică: resurse@horus.md

E-mail: resurse@horus.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie