Angajăm:

Contabil șef (Companie internațională)

Suntem e o companie modernă în continuă dezvolate, iar angajații noștri sunt forța motrice a afacerii noastre. În principalele sale domenii de activitate, compania se plasează printre liderii raiting-urilor preferințelor de cooperare.

Suntem o companie care se dezvoltă dinamic, care oferă oportunitatea creșterii în carieră angajaților noștri.
Procesele organizate calitativ permit utilizarea eficientă a resurselor interne, ceea ce duce la o creștere rapidă.

Cerinte:
  • Studii superioare de specialitate în domeniul financiar-contabil.
  • Experiență pe un post similar.
  • Bune cunoștințe de contabilitate.
  • Buna cunoaștere a legislației contabile.
  • Seriozitate și responsabilitate.
  • Atenție la detalii.
  • Cunoștințe de limbă engleză.
Responsabilităţi principale:
  • Întocmirea, organizarea și supravegherea operațiunilor contabile.
  • Gestionarea și controlul fluxului de documente contabile.
  • Organizarea și sprijinul metodologic al contabilității fiscale, planificării fiscale.
  • Întocmirea și prezentarea tuturor rapoartelor externe în conformitate cu legislația în vigoare.
  • Controlul modificărilor legislației actuale.
Noi oferim:
  • Salariul este motivant, fiind negociat în funcție de experiență și gradul de pregătire al candidatului.
  • Program de muncă: 5/2 de la 09:00 pînă la 18:00.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Lucru într-o echipă profesionistă.
  • Mediu de lucru foarte plăcut și bine organizat.
  • Participarea la evenimente corporate.
  • Atmosferă plăcută de lucru și colectiv prietenos.
  • Posibilitatea de a vă valorifica la maximum capacitatea de muncă, talentele și abilitățile.
Rugăm candidații interesați sa ne expedieze CV-ul la adresa hr.moldova@creditplus.ru
forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie