Contabil (s.Cojusna, r-l Straseni)

Fabrica "Nefis" SRL , cu sediul in s.Cojusna, r-l Straseni angajeaza:

Descrierea postului/sarcini:
- Evidența documentelor de contabilitate primară;
- Organizarea evidenței și a circuitului operațional, cât și a celui documentar cu privire gestionarea valorilor materialelor din cadrul stocurilor companiei;
- Participarea la completarea documentației și efectuarea operațiunilor necesare organizării inventarierii încadrul companiei prin intermediul sistemului de evidență contabilă;
- Pregătirea rapoartelor lunare;
- Întocmirea și completarea documentelor de evidență contabilă - la cerere și, conform procedurilor stabilite de rigorile legislative;;
- Alteoperațiuni și sarcini la indicația contabilului-șef;

Cerințe față de candidat:Cunoasterea 1C,
evidenta facturilor fiscale,inventarierea
evidenta foilor de parcurs
intocmirea facturii fiscale pe discinturi
- Abilități de comunicare;
- Responsabilitate;
- Spirit de echipă;
- Cunoașterea calculatorului;
- Cunoașterea documentelor contabile
- Studii superioare de profil economic finisate;
- Lucru cu clienții companiei.
- Experiență în domeniul contabil .
- Acuratețe, responsabilitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire în termenii stabiliți de către contabilul-șef;

Oferta:
- Program de lucru: Luni-Vineri de la 9:00-18:00;
- Angajare și condiții sociale conform prevederilor legislative relevante;
- Posibilitate de promovare în carieră;
- Mediul de lucru plăcut și ambiant.
- Nivelul salarizării adecvat cerințelor postului;

E-mail: ana@nefis.md   , ludmila@nefis.md
Telefon: 079600205,  079603030,  0-23744000,
                   Fax: 023744033

E-mail: ana@nefis.md    , ludmila@nefis.md
Telefon: 079600205, 079603030, 0-23744000,

Alte anunturi publicate de aceasta companie