Contabil (or.Străşeni)

DiazChim SRL anunţă postul vacant de:

Cerinţe:
- Studii superioare în domeniul economic
- Experienţă de muncă de cel puţin 2-3 ani
- Cunoştinţe aprofundate în domeniul evidenţei contabile
- Cunoştințe avansate PC (Microsoft Excel, Word)
- Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C versiunea 8
- Abilităţi de analiză şi organizare
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă

Responsabilităţi:
- Întocmeşte şi tipăreşte Factura fiscală în baza comenzilor
- Întocmirea diverselor documente contabile primare
- Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii
- Menţinerea evidenţei contabile privind mişcarea stocurilor de mărfuri şi producţie
- Menţinerea evidenţei contabile privind vînzările
- Evidenţa bunurilor materiale, mijloacelor fixe
Ofertă:
- Pachet salarial competitiv, în funcţie de performanţe
- Posibiliatatea de a participa la triniguri de perfecționarea conoştinţelor
- Stabilitate şi oportunitatea de creştere profesională
- Program de lucru Luni-Vineri de la 09.00 pînă la 18.00

* Locaţia companiei DiazChim or. Străşeni str. Şoşeaua Chişinăului 16

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: Corina.juncu@diazchim.md

Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerinţelor menţionate în anunţ, succese!

Alte anunturi publicate de aceasta companie