ANGAJAM:

Contabil-operator

Suntem o companie ce activează in domeniul Comerțului de Incălțăminte și Accesorii care iși propune să devină Lider pe piața de profil din R. Moldova în următorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Rețea Națională de magazine în R. Moldova care va oferi cel mai bun preț de pe piața de profil și cel mai bun raport Calitate-Preț.

Responsabilități:

  • Introducerea documentelor primare;
  • Prelucrarea pentru rapoartele statistice și financiare;
  • Alte sarcini stabilite de contabil-șef.

Candidatul ideal:

  • Student la colegiu sau facultate de contabilitate sau studii finalizate;
  • Dorința de a invăța;
  • Responsabilitate și organizare.
Oferim:
  1. Salariu motivant cu perspectivă de creștere;
  2. Lucru într-un colectiv profesionist;
  3. Angajare oficială, pachet social complet.

Trimite CV-ul pe e-mail hr.retailshoes@gmail.com

E-mail:  hr.retailshoes@gmail.com

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie