Contabil în Chișinău

Căutăm:

Dafnis Group este un grup de companii cu diverse activităţi internaţionale, care au ca scop să presteze servicii de înaltă calitate la preţ accesibil şi rezonabil clienţilor săi. Prin intermediul companiilor sale, prestăm servicii de curierat local şi internaţional - pe teritoriul Republicii Moldova, dar şi peste hotarele ei.. La moment suntem în cautare de specialiști, cu experiență în contabilitate, care își doresc să se realizeze pe plan profesional

Cerinţe faţă de candidat:
·        Studii superioare (economie/contabilitate/finanțe);
·        Cunoașterea prevederilor Codului Fiscal și a Standardelor Naționale de Contabilitate a Republicii Moldova;
·        Cunoaşterea limbilor română și rusă. Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
·        Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C, MS Office;
·        Experiență profesională de cel puțin 1 ani;
·        Responsabilitate și dorință de a lucra în echipă;
·        Atenție la detalii, responsabilitate și capacitate de autoorganizare.

Responsabilități:
·        Evidenta contabila primara;

Vă oferim:
·        Posibilitate de a construi o carieră de succes într-o companie cu capital străin;
·        Salariu motivant și fără întârzieri cu posibilitatea majorării;
·        Oficiu în centrul orașului;
·        Atmosferă prietenoasă și mediu de lucru profesionist.

Expediaţi CV-ul la adresa de e-mail: s.malai@catsellis.com, oxana.jomir@mentor-express.com
Persoanele selectate vor fi contactate.
Vă rugăm sa indicaţi OBLIGATORIU în SUBIECTUL e-mail-ului expediat: Poziţia pentru care candidaţi.
Vom fi bucuroşi să vă alăturaţi echipei noastre!

Alte anunturi publicate de aceasta companie