Contabil - ÎM ”Fabrica de brînzeturi din Soroca” SA

ÎCS „Lactalis-Alba” SRL angajează:

Beneficii:
• Pachet social
• Salariu atractiv
• Program de lucru Luni-Vineri de la 08:00 pînă la 17:00
• Adresa locului de munca or.Soroca, str. Ștefan cel Mare 133

Responsabilitati:
• Verificarea rapoartelor zilnice ale soferilor-expeditori
• Întocmirea diverselor documente contabile primare
• Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii
• Menţinerea evidenţei contabile privind mişcarea stocurilor de mărfuri
• Menţinerea evidenţei contabile privind stocurilor la lazi

Cerințele:
• Studii superioare in domeniul economic
• Cunoştinţe în domeniul evidenţei contabile
• Cunostințe avansate PC (Microsoft Excel, Word)
• Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C versiunea 8
• Abilităţi de analiză şi organizare
• Cunoasterea limbilor romana si rusa

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr.alba@md.lactalis.com, cu specificarea postului – Contabil.

Телефон: 068674580, 022829870

Persoana de contact:  Silvia

E-mail: hr.alba@md.lactalis.com

Alte anunțuri publicate de aceasta companie