,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Contabil Cafenea Volta 8000 lei

Descrierea postului:  ținerea corectă și la zi a evidenței contabile.

Cerințe:
- Studii în domeniul contabilității;
- Experiență la un post similar constituie un avantaj;
- Experiență în lucru cu banii;
- Punctualitate;

Responsabilităţi:
-Verificarea perfectarii Registrului de casa;
- Întocmirea, receptionarea si inregistrarea corecta a documentelor primare(facturi fiscale, permutări interne, acte de verificări,etc);
- Stabilirea normelor si specificatiei produselor finite;
- Ținerea corectă si zilnica a evidenței operațiunilor de caserie;
- Elaborarea rapoartelor lunare a activitatii de baza.

Oferim:
- Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
- Instruire și oportunități de dezvoltare;
- Pachet social complet, inclusiv bon de masa și un salariu motivant de la 8000 lei.

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră poți să transmiți CV-ul cu anexarea pozei pe adresa: hr@volta.md      sau să suni la nr. 079996399; 079110500
Te rugăm să indici postul pentru care optezi.

Îți dorim o carieră de succes!

E-mail: hr@volta.md
Tel/Fax: 079996399, 079110500
Site: www.volta.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie