Tapițer mobilă capitonată

Fabrica de mobilă Confort are o experiență de 29 ani pe piața din R. Moldova și România, axată pe producerea de mobilă moale și mobilă corp, în cadrul căreia sunt angajate peste 700 persoane.

Alege să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități:

  • efectuarea lucrărilor de tapițare (experiența nu este obligatorie, te instruim noi)  P.S: vei fi responsabil de tapițarea a 1-2 modele de mobilier, astfel vei putea învăța mai ușor și mai rapid lucrul pe care va trebui să-l efectuezi;
  • realizarea activităților de asamblare/dezasamblare;
  • avem nevoie de disciplină, acuratețe în lucru și responsabilitate;

Dacă te regăsești, aplică la noi fără ezitare!

Noi îți oferim:

  • program de lucru: luni- vineri de la ora 08:00 - 17:00
  • salariu atractiv și la timp (calculat în funcție de volumul de lucru efectuat, mai multe detalii vă oferim la interviu);
  • prânz gratuit;
  • pachet social complet;
  • angajare oficială într-o companie cu perspective de dezvoltare;
Ne aflam:
mun. Chisinau, str. Mesager, nr. 19 (Sculeni)
ruta microbusului 108 (statia terminus).

Persoanele interesate de acest post ne pot contacta la numerele de telefon: 060 122 256 sau 022 59-26-45
Sau ne puteți expedia CV-ul la adresa de e-mail: marketing@confort.md  cu menționarea în titlu ” Tapițer mobilă capitonată ”
Site: http://www.confort.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide