Angajăm:

Contabil, ajutor de contabil-șef

Compania cu capital străin GURSK MEDICA SRL dorește sa-și completeze echipa cu o persoană competentă si pozitivă, cu dorința de a lucra într-un colectiv tînăr.

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare sau medii speciale de profil;
- experiență de muncă în calitate de contabil minim 2 ani;
- cunoaşterea limbilor română si rusă (cunoașterea limbii engleze prezintă avantaj);
- cunoașterea programului 1C v.8;

- cunoasterea legislației in vigoare;
- punctualitate, spirit analitic dezvoltat, onestitate, responsabilitate, amabilitate, abilități de lucru în echipă;

Responsabilităţi de bază:
- Prelucrarea documentelor primare si introducerea lor in 1C;
- Emiterea facturilor de eliberare a mărfii din birou ș.a;
- Intocmirea unor rapoarte interne, fiscale si statistice;
- Participarea la inventarierea marfurilor s.a.

Compania specializată în vînzarea articoleleor medicale stomatologice oferă:
- condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică, loc de munca bine dotat;
- posibilitatea de creştere profesională si de apreciere a calităților profesionale;
- salariu atractiv, respectarea intru totul a legislației muncii, achitare abonament telefonie mobila s.a..
- ceai, cafea pentru mentinerea bunei dispozitii,
Locaţia: Chişinău, Moldova,
Pozitie: full-time, de la 09:00 pina la 18:00, sîmbătă, duminică - zile de odihnă.

CV-urile cu foto si mentiunea “Contabil” vor fi acceptate la adresa: office@gurskmedica.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie