Contabil (ajutor al contabilului-șef)

Compania ORBICO, distribuţie şi reţea logistică internaţională puternică, angajează:

Atribuții:

  • Evidența bunurilor materiale, a mijloacelor fixe, OMVSD;
  • Suport în operațiunile la închidere de an;
  • Evidența decontărilor cu clienţii / furnizorii companiei;
  • Contabilizarea operațiunilor de import;
  • Evidența operațiunilor de casa;
  • Evidența cheltuielilor pe subdiviziuni si centre de cost;
  • Gestionarea fluxului de numerar prin urmarirea tranzactiilor si revizuirea regulata a rapoartelor interne.

Oferim:

  • Cursuri profesionale de profil;
  • Experiență de muncă într-o echipă de profesioniști;
  • Dezvoltarea aptitudinilor profesionale și personale;
  • Salariu motivant + alte avantaje financiare (de la 10 000 lei)
  • Oficiul - Varnița, 20;
  • Transport gratuit;
  • Tichete de masă;
  • Abonament gratuit la sala de sport.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: prohr.client@gmail.com  cu indicarea postului pentru care aplicați.

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

Alte anunturi publicate de aceasta companie