Operator/operatoare în servicii de evidență contabilă și financiară

Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care, din 2014, în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu produse de patiserie calitative, pentru orice gust.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Operator/operatoarea în servicii de evidență contabilă și financiară în cadrul companiei noastre este persoana responsabilă de asigurarea evidenţei contabile primare conform legislaţiei în vigoare.

Cerinţe față de candidat/ă:

  • studii medii speciale sau superioare profil economic;
  • cel puţin 2 an de experienţă profesională în poziție similară;
  • cunoașterea și activitatea în programa Iiko, Trio Bar, 1C;
  • cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator (Microsoft Office: Word, Excel; Spreadhut);
  • cunoașterea softurilor specializate de evident contabilă;
  • cunoaşterea limbilor române si rusă;
  • abilități analitice și de comunicare;
  • abilităţi de lucru independent și în echipă.

Responsabilităţi de bază:

  • evidența contabilă a anumitor sectoare din contabilitate;
  • evidența materialelor, mărfurilor;
  • inventarierea periodică a stocurilor;
  • pregătirea rapoartelor solicitate de conducere;
  • alte sarcini specificate de contabil-șef.

Condiții de muncă:

  • Salariul motivant;
  • Experiență și posibilitatea de creștere în carieră;
  • Pachet social garantat;
  • Număr corporativ.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa Republica Moldova, mun. Chișinău, str. Alba Iulia 75/12, et II, bir. 221, ”BALISTRO” SRL.
Pentru detalii: 068605602
E-mail: lamamuca@mail.ru.

Telefon: 068605602
E-mail: lamamuca@mail.ru

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide