Compania StarNet este unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Consultant Vânzări Regiuni Noi (Cahul, Comrat, Cimișlia, Strășeni, Orhei, Nisporeni, Briceni, Căușeni, Rezina)

Obiectivul postului:
Activități Realizarea target-ului de vânzări stabilit în conformitate cu politica de vânzări a companiei StarNet, în regiunea menționată.

Responsabilităţi:
· Prospectează piaţa, identifică şi abordează potenţiali clienţi persoane fizice;
· Ofertează şi promovează serviciile oferite de companie;
· Negociază şi urmăreşte derularea în bune condiţii a contractelor încheiate;
· Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii, orientate spre satisfacerea nevoilor acestora în conformitate cu standardele şi politica companiei.
Cerinţe:
· Studii superioare (în domeniul telecomunicații sau economic ar fi un avantaj);
· Să locuiască în apropierea centrului regional ar fi un avantaj;
· Experienţă în domeniul vânzărilor - avantaj;
· Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
· Abilităţi excelente de comunicare, negociere;
· Capabil de a înţelege şi soluţiona necesităţile şi nevoile clienţilor;
· Dispus să aplice în practică procedurile de vânzare propuse de către companie;
· Energic, responsabil, organizat şi orientat spre rezultate înalte.
Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md   cu specificarea postului – Consultant Vânzări "regiunea".
Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie